Zeynel Dinler İktisada Giriş

İktisat okuyanların çoğu Zeynel Dinler İktisada Giriş kitabını yakından bilir. Özellikle de KPSS’ye hazırlananlar Zeynel Dinler iktisada giriş kaynağını çok sık kullanırlar. KPSS A grubu için bir temel eserler arasında gösterilebilir. Peki ama Zeynel hocanın kitabını bu kadar değerli yapan acaba nedir? Bunca öğrenci ve mezun neden bu kitabı takip ediyor incelemek istedik. Şahsen bende hem iktisat mezunu olarak hem de kpss sürecini yaşamış birisi olarak çok sık bu kaynağa başvurmuştum. Benim ve diğer arkadaşların bu kitabı tercih etmesinin en temel nedeni hiç şüphesiz aradığımız çoğu sorunun cevabını içerisinde bulabilmemizdir. Yalın anlatımı sayesinde zeynel dinler iktisada giriş ders notları akılda kalıcı kalıcı ve konuyu mantığı ile birlikte kalıcı bir şekilde öğretebilmesidir.  Hele ki öğrencilerin en fazla zorlandığı konulardan birisi olan matematiksel kısım, formüller ve grafikler enine boyuna incelenerek tüm değişkenler arasındaki ilişkiler anlatılmaya çalışılmıştır. İktisat biliminin ve derslerinin ne kadar karışık ve birbiri ile ilişkili olduğunu bilmeyen yoktur. Öğrencilerin anlaması için bir çok değerli akademisyen bu yönde çalışmalar yapmıştır. Birbirinden değerli hocalarımızın eserlerini zamanla paylaşmaya çalışacağız.

Biraz da kitabın fiyatından bahsetmek istiyorum. Çünkü öğrencilerin en çok zorlandığı kitapları temin etmedeki ekonomik sıkıntılar. Hepimiz az çok maddi sıkıntı yaşamışızdır. Kitabın fiyatı kitapçılara ve basım yılına göre farklılık gösterebilmektedir. Güncel fiyatı için kitapçıların sayfalarından kontrol edebilirsiniz. Mevcut kaynaklara göre fiyatı 30-50 TL arasında değişkenlik gösterebilmekte.

Tabi bu kitabı herkes beğenecek, anlayacak diye bir şart yok. Bu nedenle kitabı incelemeniz için sadece bir kısmını PDF olarak paylaşıyorum. Bu sayede zeynel dinler iktisada giriş pdf olarak indirip inceleme şansınız olacaktır. Eğer beğenirseniz kitabın en güncel halini satın alarak çalışmalarınıza devam edebilirsiniz.

Bu kitabın bir kopyasını yani iktisada giriş zeynel dinler pdf olarak talep edenlere syn Zeynel Hoca’ya olan saygımızdan ve  telif hakkı nedeni ile burada paylaşamadığımı belirtmek isterim.

Eğer önceki kopyalardan birisini istiyorsanız yorum kısmından talepte bulunarak harici bir sayfa üzerinden indirmeniz için bağlantıyı gönderebilirim. Lütfen sadece yorum yaparak talep edin. Doğru eposta girdiğinizi girin çünkü zeynel dinler iktisada giriş pdf dosyası indirme bağlantısı o adrese gönderilecektir.

Anlayışınız için teşekkürler. İyi çalışmalar.

171 Comments